Miejsce konferencji

Aparthotel Vanilla 30-348 Kraków ul. Bobrzyńskiego 33

Aparthotel Vanilla

 

Aparthotel Vanilla to nowoczesny, ekskluzywnie wyposażony obiekt, znajdujący się w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Krakowa. Większość apartamentów posiada widok na panoramę Krakowa - Klasztor na Bielanach.

Świetna lokalizacja, bliskie sąsiedztwo nowoczesnego Campusu Uniwersytetu Jagiellońskiego, Centrum Kongresowego ICE Kraków, zabytkowej dzielnicy Kazimierz oraz w niedalekiej odległości od Rynku Głównego (ok. 15-20 min. środkami komunikacji miejskiej). Doskonałe połączenie z autostradą A4 zapewnia szybki dojazd do lotniska Balice.

Aparthotel Vanilla posiada ekskluzywne, komfortowo wyposażone apartamenty, salę konferencyjną, lobby, bar oraz duży taras widokowy. Dla zapewnienia uczestnikom konferencji wygody i komfortu pobytu personel hotelu zaprasza do Pasażu handlowego znajdującego się na parterze Aparthotelu Vanilla gdzie można nabyć artykuły kosmetyczne, spożywcze, prasę i upominki oraz do zaprzyjaźnionej restauracji Oregano, która poleca wyszukane dania kuchni włoskiej i polskiej.

Na poziomie -1 znajduje się monitorowany parking.